Uluslararası Turizmde Yükselen Eğilimler Kongresi Daveti (ICETT 2021)

Necmettin Erbakan Üniversitesi Turizm Fakültesi ev sahipliğinde, Konya Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle yürütülen “Uluslararası Turizmde Yükselen Eğilimler Kongresi” 30 Eylül - 02 Ekim 2021 tarihleri arasında Konya’da gerçekleştirilecektir.

Kongrenin amacı turizm alanında güncel bilimsel araştırmaların değerlendirilmesi, akademisyenlerin fikir alışverişinde bulunulması için zemin hazırlayarak ilgilileri bir araya getirmektir.

ICETT 2021, turizm çalışmalarına ivme kazandırmak için Türkiye’den ve yurtdışından turizm alanında çalışan akademisyenlerin, öğrencilerin, araştırmacıların ve sektör temsilcilerinin bir araya gelip çözümler sunabilecekleri bir organizasyondur.

Kongrenin, Turizm İşletmeciliği, Turizm Ekonomisi, Turizm Rehberliği, Gastronomi ve Mutfak Sanatları, Rekreasyon ve turizm ile ilgili diğer konularda yeni fikirlerin ve araştırma sonuçlarının tartışılacağı bilimsel bir platform olması hedeflenmektedir.

Kongre ile ilgili Detaylar:

  • Kongrede Türkçe ve İngilizce sunumlar yapılabilecektir.
  • Kongrede sunulan tüm bildirilerin ÖZET KİTABI ücretsiz olarak yayımlanacaktır.
  • Tam Metin Bildiri Kitabı basılmayacaktır. Tam metinler 2 FARKLI ULUSLARARASI YAYINEVİ tarafından ULUSLARARASI KİTAP BÖLÜMÜ olarak yayımlanacaktır.
  • Çalışmalarını ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlatmak isteyen katılımcılar için, tam metinler 4 FARKLI ULUSLARARASI BİLİMSEL DERGİDE makale olarak da yayımlanabilecektir.
  • Kongre web sitesi: https://sempozyum.erbakan.edu.tr/ICETT 

Önemli Tarihler:

Bildiri Özeti Son Gönderim Tarihi                             : 27.08.2021

Kabul Edilen Bildirilerin İlan Tarihi                           : 15.09.2021

Kongre Programı İlan Tarihi                                   : 17.09.2021

Tam Metin Son Gönderim Tarihi                             : 25.09.2021

Kongre Tarihi                                                       : 30.09.2021 - 02.10.2021

 

Herhangi bir sorunuz olursa lütfen This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresinden bize ulaşmaktan çekinmeyin.