Bildiri Çağrısı: 5th International Travel & Tourism Dynamics

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi tarafından düzenlenecek olan “5th International Travel & Tourism Dynamics” isimli kongre 16-18 Mayıs 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Kongrenin ana teması “#Tourism Entrepreneurship: Innovative Approaches” olarak belirlenmiştir.

Turizm girişimciliği, modern gezginlerin sürekli gelişen ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan yenilikçi yaklaşımlarla gelişmektedir. Günümüzün dinamik turizm sektöründe girişimciler, ziyaretçi deneyimini yeniden tanımlamak için teknolojiden ve yenilikçi fikirlerden yararlanmaktadır. Sorumlu seyahati teşvik eden sürdürülebilir eko-turizm girişimlerinden turistleri otantik yerel deneyimlerle buluşturan dijital platformlara kadar, turizm girişimciliğinin yenilikçi düşüncelerin izlerini taşımaktadır. Ayrıca, turizm girişimcileri ve yerel topluluklar arasındaki iş birlikleri, kültürel koruma ve ekonomik büyümeyi teşvik ederek turizmin sürdürülebilir kalkınmanın bir kaynağı haline gelmesini sağlamaktadır. Hızla değişen bu alanda, girişimciliği yenilikçilikle başarılı bir şekilde harmanlayanlar, küresel bir kitle için unutulmaz, sorumlu ve benzersiz seyahat deneyimleri sunmak için hazırlanmaktadır.

Kongremizin dili Türkçe ve İngilizce’dir. Tam metin bildiriler kongre sonrasında uluslararası kitap bölümü olarak değerlendirilecektir. Kongreye farklı ülkelerden davetli konuşmacılar katılacaktır.

Siz değerli bilim insanlarını Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi’nin ev sahipliğinde düzenlenecek olan kongremizde görmekten mutluluk ve onur duyacağız.

 

ÖNEMLİ TARİHLER

Tam Metin Bildiri Gönderimi için Son Tarih

1 Nisan 2024

Kabul Edilen Bildirilerin İlanı

22 Nisan 2024

Kayıt ve Telif Hakkı Formlarının Gönderimi için Son Tarih

30 Nisan 2024

Kongre Programının İlanı

6 Mayıs 2024

Kongre Tarihi

16-18 Mayıs 2024

 

Bildiri göndermek için lütfen tıklayınız.

 

Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

https://hacibayram.edu.tr/tourismice